Klajdi Resort

ShqipEnglish
ShqipEnglish
Salla e konferencave ne Klajdi Resort
Ofron ambjentin e pershtatshem per zhvillimin e konferencave, takime biznesi, trajnime, seminare prezantime etj. Me kapacitet deri ne 200 persona dhe vendosje te tavolinave karrikeve ne forma te ndryshme sipas kerkeses.Salla eshte e pajisur me video-projektor, audio, mikrofon, podium, flip-chart, dosje me format A4 e stilolaps per cdo pjesmarres.
Plazhi
Shijoni plazhin e mrekullueshem plot diell te detit Adriatik, me aromen e detit dhe reren e paster qe resorti jone ofron.
Previous
Next
Shijoni Plazhin
Relaks dhe çlodhje të këndëshme
Momente privatësie në bregdet
Një darkë romantike buzë pishinës
Previous
Next